Modülsan Dişli ve Dişli Kesici Takım Sanayi
Kalite Belgeleri
Ana Sayfa

Ana Sayfa

Hakkımızda

Hakkımızda

İletişim

İletişim

English

English

Dişli Kesici Takımları
Azdırma Çakıları Freze Çakıları Fellow Çakıları Raspa Çakıları Diğer Çakılar Dişliler
Düz Dişli

Düz Dişliler

0.5 Modülden 16 modüle kadar veya eşdeğer DP modül kapasiteye sahip olup,2 modülden 12 modüle kadar tüm düz dişliler; 2250mm çapa kadar diş açılmaktadır incele..

line1
Helis Dişli

Helis Dişliler

0.5 Modülden 16 modüle kadar veya eşdeğer DP modül kapasiteye sahip olup,2 modülden 12 modüle kadar tüm helis dişliler; 1500mm çapa kadar diş açılmaktadır incele..

line1
Ayna Mahruti Dişli

Ayna Mahruti Dişliler

Ayna Mahruti dişli imalatımız 2 modülden 15 modüle kadar max. 525mm çapa kadar Gleason veya Oerlikon metoduyla açılmaktadır incele..

line1
Sonsuz Vida ve Dişli

Sonsuz Vida ve Dişlileri

Sonsuz Vida ve Dişli imalatımız 1 modülden 16 modüle kadar ve max. 2000mm çapa kadar olup çalıştığımız tüm sektörlerde kullanılmaktadır incele..

line1
İç Dişli

İç Dişliler

İç dişli olarak 16 modül 500mm çap ve 200 metre uzunluğa kadar çember ve planet dişlilerimiz imal edilmektedir incele..

line1
Kramayer Dişli

Kramayer Dişliler

Kramayer dişli imalatlarımızda 18 modül 6 metreye kadar dişli açılabilmekte olup, açtığımız kramayer dişlilerin adımı 0.001 hassasiyette açılmaktadır incele..

line1
Zincir Dişli

Zincir Dişliler

Zincir mekanizmalar,dişli çark ile kayış kasnak mekanizmaları arasında ara bir mekanizma olarak kabul edilir.Uzun mesafelerde güç ve hareket iletmesi bir avantaj yaratmaktadır incele..

line1
Kamalı Mil

Kamalı Miller

İş makinalarında ve redüktör kutularında kullanılan aks milleri ve kamalı miller konum itibari ile önemli bir güç iletim aracıdır.Güç iletmesi ve devamlı yük altında bulunması incele..

line1
Triger Dişli

Triger Dişliler

Modülsan sektöründeki boşluğu kapatarak, triger kasnaklarında dünya standartlarına uygun olarak tecrübeli kadrosuyla ve geniş tezgah kapasitesiyle imal etmektedir incele..

MN Azdırma Çakısı
line1
MN Freze Çakısı
Saplı Fellow Çakısı
Raspa Çakısı

Ana Sayfa | Azdırma Çakıları | Freze Çakıları | Fellow Çakıları | Raspa Çakıları | Düz Dişli | Helis Dişli | İç Dişli | Kramayer Dişli

Modülsan Makina Dişli ve Kesici Takımlar Sanayi. Copyright © 2008

Tasarım : EtkinDesign